MTahir Ücretsiz Ürün Tanıtım Scripti

MTahir Ücretsiz Ürün Tanıtım Scripti 3 adet ürünün tanıtım ve satışının yapılabileceği, sade ve şık tasarımı ile güvenle kullanabileceğiniz bir ücretsiz scripttir.

MTahir Ücretsiz Çoklu Ürün Tanıtım Scripti ile, tanıtım ve satışını yapmak istediğiniz ürünleriniz için bir web sitesi hazırlayabilirsiniz.

MTahir Ürün Tanıtım Scripti

MTahir Ürün Tanıtım Scripti tarafımızca kurulmuş ve sorunsuz çalıştığı görülmüştür. Oldukça basit ve kullanışlı yönetim panelli bu ücretsiz script ile, ürün tanıtım ve satış web sitenizi kısa sürede kurup kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ücretsiz scriptin kurulum notları download edeceğiniz dosya içinde bulunmaktadır. Ücretsiz scripti incelemek için aşağıdaki Demo linkine, bilgisayarınıza indirmek için İndir linkine tıklayınız.

DEMO –  İNDİR 

(Rar Şifresi: hazirscriptler.web.tr)

Yazar: admin

4 thoughts on “MTahir Ücretsiz Ürün Tanıtım Scripti

  hakan

  (30 Nisan 2017 - 04:34)

  paylaştığınız scriptler zaten çoğu yerde bulunan scriptler ama opencart ve wordpress temalar gerçekten harika. ücretsiz scriptler konusunda daha iyi ve yeni scriptler bekliyoruz. böyle bir siteye emek verdiğiniz için teşekkürler.

   admin

   (30 Nisan 2017 - 20:18)

   Merhaba, ücretsiz dağıtılan kaliteli ve sorunsuz scriptler buldukça burada paylaşacağız. Çalışmayan veya problemli script dağıtmak istemiyoruz. PHP scriptleri kendimiz kurup denemelerini yaptıktan sonra paylaşıyoruz.

  volk

  (26 Ocak 2018 - 03:24)

  merhaba nasıl kuruyoruz bunu detaylı anlatırmısınz

  admin

  (26 Ocak 2018 - 11:46)

  Merhaba, sitemizdeki tüm scriptler denenmeden paylaşılmamıştır. Bu tarz scriptler genelde eski tarihli olduğundan en fazla PHP 5.4 sürümü ile çalışırlar. Hosting panelinden PHP versiyonunu değiştirebiliyorsanız çalışacaktır. Sorunsuz ve gayet güzel çalışan bir scripttir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir